Serdecznie zachęcam uczniów klas IV –VIII do udziału w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „MISTRZ ORTOGRAFII”, który odbędzie się 9 czerwca (we wtorek) o godzinie 10.30.
Chętne osoby proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
M. Skorupka

Serdecznie zachęcam uczniów klas IV –VIII do udziału w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „MISTRZ ORTOGRAFII”, który odbędzie się 9 czerwca (we wtorek) o godzinie 10.30.
Chętne osoby proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
M. Skorupka

10 czerwca nasza szkoła stała się gminnym centrum królowej nauk!

Uczniowie klas 1a i 1b uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do

29 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Belęcinie odbył

🏅V Sportowa Olimpiada Przedszkolaków Gminy Krzemieniewo za nami! 🏅 Dziś