Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Okładka do mojej ulubionej bajki”

marca 2024 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Okładka do mojej ulubionej bajki” zorganizowany przez p. Katarzynę Pluskota. Konkurs adresowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych. Celem konkursu było: rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, kształtowanie umiejętności plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu. Prace konkursowe oceniało jury w składzie: pani Regina Dubicka, pani Elżbieta Walczewska oraz pani Magdalena Liczner. Komisja konkursowa brała pod uwagę pomysłowość, oryginalność oraz estetykę wykonania. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród dzieci; ogółem wpłynęło 36 prac, które można było oglądać na wystawie zorganizowanej na szkolnym korytarzu.

Oto wyniki :

I miejsce: Zofia Kokocińska, Rafał Sikorki, Natasza Włodarczak

II miejsce: Nadia Jaraczewska, Leon Masztalerz, Miron Nowicki

III miejsce: Amelia Kowalska, Julia Przybylska, Klaudia Sfora

Wyróżnienie: Karolina Berus, Małgorzata Chudzińska, Gabriela Wojtkowiak

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Zachęcam również do udziału w kolejnych konkursach.

K.P.