Przedszkolny pokaz mody i Dzień Kobiet w przedszkolu

Śledząc trendy w modzie postanowiłyśmy w tym roku uczcić Dzień Kobiet pokazem mody. Tego dnia w naszym przedszkolu pojawił się czerwony dywan, a na nim zjawiskowe modelki i modele. Prezentowane ubrania i przebrania były niepowtarzalne i niezwykłe! Pomysłowość projektantów nas zachwyciła!! Kreacje przygotowano według własnych pomysłów, wykonano je z wszelkich dostępnych materiałów: różnorodnych tkanin, bibuły, wstążek, kwiatów, foli bąbelkowej czy puzzli. Pokaz podobnie jak na profesjonalnych wybiegach przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Dzieci kroczyły po czerwonym dywanie przy dźwiękach muzyki, a wokół błyskały flesze aparatu fotograficznego. Serdecznie gratulujemy kreatywności Rodzicom, a dzieciom dziękujemy za profesjonalny występ. Po pokazie w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek w postaci ciasteczek, cukierków i gofrów.

K.P.