XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Myślenie w cenie”

admin

8 czerwca 2022 roku odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Myślenie w cenie”.

W matematycznych rozgrywkach wzięli udział uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Drobninie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowicach oraz gospodarze. Dwanaścioro uczniów klas 8 szkoły podstawowej przez sześćdziesiąt minut wytężało umysły nad przygotowanymi zadaniami. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Dawid Rychter z Pawłowic

II miejsce – Symeon Weiss z Pawłowic

III miejsce – Tobiasz Chudziński z Drobnina

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz ich opiekunom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy organizatorom pani Grażynie Kubiak i pani Iwonie Kubasik za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu. Nagrody dla konkursowiczów oraz słodki poczęstunek dla uczniów i opiekunów zapewniła Rada Rodziców z Nowego Belęcina. Serdecznie dziękujemy!!!