Rozstrzygnięcie konkursu „Mój zębowy niezbędnik”

Z radością ogłaszamy, że konkurs ogłoszony przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lesznie pn. „Mój zębowy niezbędnik” został rozstrzygnięty.
Chętne dzieci z klas I – III w swojej pracy plastycznej przedstawiły komplet podstawowych przyborów do właściwej higieny zębów i jamy ustnej – szczoteczka, pasta i kubek.
Bardzo się cieszymy, że uczniowie tak świetnie się znają na dbaniu o zdrowy uśmiech.

Szkolna komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów, których prace będą reprezentować naszą szkołę w w etapie powiatowym konkursu. Pierwsze miejsce zajęła praca Marceliny Kaliskiej z kl. II, drugie miejsce przypadło pracy Alana Roszkiewicza z kl. I, natomiast miejsce trzecie Dominice Barteczka z kl. II. Laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursu gratulujemy zaangażowania oraz pomysłowości.

Wszystkie pracy można zobaczyć w galerii.

AT