Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Krzemieniewo

admin

13 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Krzemieniewo. Do rozgrywek szachowych przystąpiło 43 uczniów ze szkół podstawowych w Drobninie, Garzynie, Pawłowicach oraz w Nowym Belęcinie. Rozegrano 5 rund w tempie 20 minut na całą partię dla zawodników. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim. Uczniowie zostali podzieleni na trzy kategorie: klasa 1, klasa 2 oraz klasa 3. Wszyscy mali szachiści dzielnie walczyli o każdy punkt.

Wyniki Międzyszkolnego Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Krzemieniewo wyglądają następująco:

I miejsce: Aleksandra Wajs (SP Pawłowice)

II miejsce: Kacper Karolczak (SP Garzyn)

III miejsce: Szymon Bartkowiak (SP Garzyn)

I miejsce: Tobiasz Banach (SP Drobnin)

II miejsce: Leon Szablewski (SP Garzyn)

III miejsce: Aleksander Jakubiak (SP Garzyn)

I miejsce: Karol Pindara (SP Pawłowice)

II miejsce: Matyla Natan (SP Pawłowice)

III miejsce: Bartosz Urbaniak (SP Nowy Belęcin)

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Pana Wójta Radosława Sobeckiego, który osobiście wręczył wszystkie nagrody oraz dyplomy za udział w turnieju. Dziękujemy bardzo.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców ze Szkoły w Nowym Belęcinie za ufundowanie słodkich niespodzianek dla wszystkich uczestników turnieju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.