Konkurs plastyczny dla uczniów klas IV -VIII pod hasłem „W 250 rocznicę powstania KEN”

Komisja konkursowa ma zaszczyt poinformować, że pierwsze miejsce w szkolnym konkursie na medal upamiętniający 250 rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej przyznano Karolinie Chudzińskiej z klasy V.

Drugie miejsce zajęła Martyna Kolańczyk z klasy VI, natomiast na trzecim miejscu znalazła się praca Leny Pacanowskiej z klasy VII.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała praca Oliwiera Wechty z klasy VI, dyplom za udział w konkursie otrzymała Olivia Juszczak z klasy VI.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i gratulujemy zwycięzcom oryginalnych i pięknych prac!

AT