Hej, kolęda, kolęda…

W czas radosnego oczekiwania narodzin Dzieciatka Jezus z pastorałką i kolędą na ustach klasa 6 wraz z opiekunami odwiedziła pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Lesznie.

Uczniowie wspólnie z podopiecznymi zaśpiewali wszystkim nam znane kolędy, na koniec wręczyli ręcznie zrobione kartki bożonarodzeniowe.

Pani dyrektor, Alicja Data, przybliżyła szóstoklasistom misję i rolę jakie pełni DPS w środowisku lokalnym. Każdy z uczniów otrzymał słodki upominek oraz pamiątkowy gadżet.

Ta przedświąteczna na lekcja otwartości oraz dzielenia się wspólnym czasem i radością odbyła się w ramach realizacji projektu „Każdy inny – wszyscy równi”.

M.J i A.T