Zmiany w szkole

„Dziękujemy za wspólne chwile,
Dziękujemy za wspólny czas,
Mamy wielką nadzieję,
że będzie Pan mile wspominać nas”.
Właśnie tymi słowami pracownicy i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Józefa Ponikiewskiego w Nowym Belęcinie pożegnali Pana Mikołaja Kulczaka, a zarazem życzyli mu: pomyślności, odwagi i powodzenia, obrania nowych celów i marzeń wielu do spełnienia na nowym stanowisku pracy w Liceum Ogólnokształcącym w Gostyniu.

Przytoczone zostały także słowa Alberta Eisteina, które są drogocennym wskaźnikiem do realizacji w nowej pracy:
„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel – dyrektor,
który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy
staje się źródłem radości”.

Od 29 stycznia 2024 r. Pani Dominika Spychaj została pełniącą obowiązki dyrektora naszej szkoły. Kadra pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi życzyli Pani Dominice wielu sukcesów na nowym stanowisku pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów, stałego wsparcia od zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi oraz „dobrych wiatrów” w oświacie. Tak, aby nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie tradycje dobrego kształcenia i wychowania.

Uroczystość zaszczycił Wójt Gminy Krzemieniewo, który pożegnał Dyrektora M. Kulczaka i oficjalnie powołał na nowe stanowisko pracy Panią D. Spychaj.