Zawody sportowe klas I-III

17 kwietnia w Drobninie odbyły się zawody sportowe z udziałem uczniów z klas I-III z naszej gminy. Atmosfera była pełna ekscytacji i rywalizacji, przyniosła wiele emocji oraz radości zarówno uczestnikom, jak i kibicom, którzy gorąco wspierali swoich kolegów, co dodatkowo podgrzewało nastrój współzawodnictwa. Uczniowie zmierzyli się w różnych konkurencjach, prezentując swoje umiejętności sportowe. Klasa I zdobyła drugie miejsce, klasa II stanęła na podium zdobywając trzecie miejsce, klasa III zajęła czwarte miejsce. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko, co sprawiło, że atmosfera była nasycona duchem współzawodnictwa i fair play. Zawody sportowe były nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji i budowania atmosfery szkolnej wspólnoty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.