21 sierpnia w Urzędzie Gminy, wręczono nagrody Wójta absolwentom za najlepsze osiągnięcia. Z naszej szkoły została nagrodzona Lena Pacanowska. Wielkie brawa za upór, wysiłek i systematyczną pracę! Gratulujemy i życzymy powodzenie w nowej szkole!



21 sierpnia w Urzędzie Gminy, wręczono nagrody Wójta absolwentom za najlepsze osiągnięcia. Z naszej szkoły została nagrodzona Lena Pacanowska. Wielkie brawa za upór, wysiłek i systematyczną pracę! Gratulujemy i życzymy powodzenie w nowej szkole!



10 czerwca nasza szkoła stała się gminnym centrum królowej nauk!

Uczniowie klas 1a i 1b uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do

29 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Belęcinie odbył

🏅V Sportowa Olimpiada Przedszkolaków Gminy Krzemieniewo za nami! 🏅 Dziś