W ramach akcji „ Pamiętamy o Powstańcach Wielkopolskich” uczniowie klasy
czwartej wraz z wychowawcą udali się do Siemowa, gdzie na cmentarzu zapalili
znicze przekazane przez Urząd Gminy w Krzemieniewie.
Proboszcz parafii ksiądz Marek Kędziora wspólnie z dziećmi odmówił modlitwę
w intencji poległych powstańców.
Pamiętali także o zmarłych pracownikach Szkoły Podstawowej w Nowym
Belęcinie: pani Teresie Olender i pani Marii Świdurskiej.

Matematyczne potyczki – Konkurs „Myślenie w cenie” za nami
10 czerwca nasza szkoła stała się gminnym centrum królowej nauk!


