Do Betlejem!

Tegoroczne Jasełka w naszej szkole były wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest czas Bożego Narodzenia. Nasi szkolni artyści w szczególny sposób uczcili narodzenie „ Świętego Dzieciątka”. Oprócz tradycyjnego przypomnienia historii Zwiastowania NMP, mali artyści zabrali nas w podróż od Nazaretu poprzez Ain Karin aż do Betlejem. Chór szkolny zaśpiewał najpiękniejsze polskie kolędy i zaangażował do śpiewu także zebranych gości. Szczególnym momentem naszych szkolnych Jasełek był taniec w wykonaniu dziewczyn. Uczennice same przygotowały taniec wielbiący narodzonego Zbawiciela. Choreografia zawierała elementy baletowe i akrobatyczne. Wzruszenie uczniów i rodziców było ogromne.
Serdecznie dziękujemy wszystkim szkolnym artystom oraz zaangażowanym nauczycielom i pracownikom obsługi za przygotowanie uroczystości.
Niech ten świąteczny czas będzie pełen rodzinnej miłości i niech przyniesie „lepsze jutro”.

Wesołych Świąt!

R. J.